KAIP ATVYKTI

Vykstantiems automobiliu iš Vilniaus

Išvažiavus iš Vilniaus į kelią A1 Vilnius-Klaipėda važiuoti iki rodyklės į Kaišiadoris apie 64 kilometrus, pasukti į dešinę. Kaišiadoryse važiuoti pagrindine Gedimino gatve iki sankryžos su Basanavičiaus gatve ir sukti į kairę. Pavažiavus šia gatve apie 450 metrų sankryžoje su Girelės gatve sukti į kairę ir važiuoti apie 500 metrų iki sankryžos su Paukštininkų gatve (važiuojant kairėje pusėje bus matoma automobilių stovėjimo aikštelė esanti Girelės g. 57, šalia Kaišiadorių technologijų ir verslo mokyklos). Nuo čia galima ieškoti vietos pastatyti automobilį, nes aikštelės yra viena šalia kitos. Netoli šventės vietos numatytos šios automobilių stovėjimo aikštelės:

Paukštininkų g. šalia Inkilų alėjos;

Paukštininkų g. 5, šalia V. Giržado progimnazijos;

Girelės g. 57, šalia Kaišiadorių technologijų ir verslo mokyklos;

Paukštininkų g. dešinėje pusėje.

 

MARŠRUTAS GOOGLE MAPS

is vilniaus.jpg

Vykstantiems automobiliu iš Kauno

Išvažiavus iš Kauno į kelią A1 Klaipėda-Vilnius važiuoti iki rodyklės į Antakalnį apie 38 kilometrus, pasukti į dešinę ir iš karto vėl į dešinę. Pravažiavus po viaduku sukti į kairę, į Antakalnį. Antakalnio centre (ties parduotuve) sukti į dešinę ir važiuoti keliu iki Kaišiadorių. Atvažiuosite prie mieste numatytų šių automobilių stovėjimo aikštelių:

Paukštininkų g. šalia Inkilų alėjos;

Paukštininkų g. 5, šalia V. Giržado progimnazijos;

Girelės g. 57, šalia Kaišiadorių technologijų ir verslo mokyklos;

Paukštininkų g. kairėje pusėje.

 

MARŠRUTAS GOOGLE MAPS

is kauno.jpg

Atvykusiems traukiniu ir einantiems

Atvažiuojantiems traukiniu ir einantiems į Paukščių festivalį

 

Išlipus iš traukinio, atvykusio iš Vilniaus ar Kauno, užlipti ant geležinkelio tilto, pasukti į dešinę, nusileisti laiptais žemyn, pasukti į dešinę ir eiti Gedimino gatve iki sankryžos su Basanavičiaus gatve apie 800 metrų. Sankryžoje pasukti į dešinę, į Basanavičiaus gatvę, paeiti apie 500 m ir išeiti į Girelės gatvę ir pasukti į kairę link Paukštininkų gatvės. Šią gatvę pereiti, eiti Inkilų alėja ir iš jos pagal rodyklę sukti į dešinę į Kaišiadorių miško estradą.

ĖJIMO MARŠRUTAS GOOGLE MAPS

traukiniu-pesciomis.jpg

Atvykusiems traukiniu ir toliau važiuojantiems autobusu

Atvažiuojantiems traukiniu ir važiuojantiems į Paukščių festivalį autobusu

Nuo geležinkelio pėsčiųjų tilto Gedimino g. esančios stotelės link Paukščių festivalio vietos galima važiuoti ir autobusu. Bilieto kaina 0,45 euro. Išlipti reikėtų trečioje stotelėje „Prekybos centras Rimi“ neskaičiuojant įlipimo stotelės. Iš jos reikėtų eiti tarp Gedimino gatvėje esančių daugiaaukščių, prieiti Paukštininkų gatvę, kuri yra kairiau, pereiti gatvę ir eiti į dešinę link Miško estrados.

 

Autobusų eismo grafikas 2019 m. birželio 8 d. nuo Pėsčiųjų tilto sustojimo (šalia geležinkelio) iki Prekybos centro:

12.58; 14.01; 14.37; 15.19; 17.18; 18.13; 19.06.

Autobusų eismo grafikas nuo Prekybos centro sustojimo iki Kęstučio gatvės (link geležinkelio stoties) sustojimo:

16.03; 16.59; 17.48; 19.01.